Vítejte ve webové kronice TJ Sokol Košetice

Rychlá navigace: Stránky TJ Sokol Košetice

Tato kronika je určena jako online archiv reportáží ze zápasů odehraných mužstvy TJ Sokol Košetice v rámci různých soutěží a různých sezon. Naleznete zde reportáže ze zápasů A-týmu, B-týmu případně našeho žákovského týmu. Kronika startuje sezónou 2007/2008, což je sezóna, kdy byly založeny první webové stránky našeho oddílu. Po skončení každé sezóny bude archiv doplněn o aktuálně skončený ročník. Pokud si chcete pročítat články nezávisle na internetu na svém počítači či mobilním telefonu, můžete využít ZIP souborů, které obsahují roztříděné články dle sezón. Tyto ZIP soubory si můžete stáhnout a prohlížet dle libosti.

Jenom mi dovolte vás upozornit, že články jsou generovány strojově, což znamená, že v několika málo případech může být struktura článku mírně nepřehledná. Některé reportáže rovněž obsahují odkazy na cizí stránky, mějte na paměti, že dané odkazy již nemusí být funkční.

2011-2012